Responsive Class Field (8.x-1.0-alpha1) - en to oc translation catalogue (9 entries)

en: Value
oc: Valor

en: Small
oc: Pichon

en: Large
oc: Grand

en: Theme
oc: Tèma

en: Medium
oc: Mejan

en: Allowed values list
oc: Lista de valors permesas

en: Print
oc: Impression

en: About
oc: A prepaus

en: Uses
oc: Usatges
