Responsive Class Field (8.x-1.0-alpha1) - en to ro translation catalogue (17 entries)

en: Value
ro: Valoare

en: Small
ro: Mic

en: Large
ro: Mare

en: Theme
ro: Temă

en: Medium
ro: Mediu

en: Allowed values list
ro: Lista valori permise

en: Classes
ro: Clase

en: Print
ro: Printare

en: About
ro: Despre

en: Uses
ro: Folosește

en: Field types
ro: Tipuri de câmp

en: Allowed values list: invalid input.
ro: Lista valorilor permise: intrare nevalidă.

en: Allowed values function
ro: Funcția values (valori) permisă

en: Breakpoint
ro: Punct de întrerupere

en: Breakpoint group
ro: Grup de puncte de întrerupere

en: Allowed value with label
ro: Valoare permisă cu etichetă

en: Breakpoint ID
ro: ID-ul punctului de întrerupere
