Responsive Class Field (8.x-1.0-alpha1) - en to ar translation catalogue (12 entries)

en: Value
ar: القيمة

en: Small
ar: صغير

en: Large
ar: كبير

en: Theme
ar: حلة

en: Medium
ar: متوسط

en: Allowed values list
ar: قائمة القيم المسموح بها

en: Print
ar: الطباعة

en: About
ar: حول

en: Uses
ar: الاستخدامات

en: Allowed values list: invalid input.
ar: قائمة القيم المسموح بها: إدخال غير صحيح.

en: Breakpoint
ar: نقطة توقف

en: Breakpoint group
ar: مجموعة نقاط التوقف
