Responsive Class Field (8.x-1.0-alpha1) - en to az translation catalogue (10 entries)

en: Value
az: Qiymət

en: Small
az: Balaca

en: Large
az: Böyük

en: Theme
az: Tema

en: Medium
az: Orta

en: Allowed values list
az: İcazə verilən dəyərlər siyahısı

en: Print
az: Çap et

en: About
az: Haqqında

en: Uses
az: İstifadə edir

en: Field types
az: Sahə növləri
