Responsive Class Field (8.x-1.0-alpha1) - en to cy translation catalogue (5 entries)

en: Value
cy: Gwerth

en: Small
cy: Bach

en: Large
cy: Mawr

en: Theme
cy: Thema

en: Medium
cy: Canolig
