Responsive Class Field (8.x-1.0-alpha1) - en to is translation catalogue (6 entries)

en: Value
is: Virði

en: Small
is: Lítið

en: Large
is: Stórt

en: Medium
is: Miðal

en: Print
is: Prenta

en: About
is: Um
