Responsive Class Field (8.x-1.0-alpha1) - en to fr translation catalogue (19 entries)

en: Value
fr: Valeur

en: Small
fr: Petit

en: Large
fr: Grand

en: Theme
fr: Thème

en: Medium
fr: Moyen

en: CSS classes
fr: Classes CSS

en: Allowed values list
fr: Liste des valeurs autorisées

en: Print
fr: Imprimer

en: About
fr: À propos

en: Uses
fr: Utilisations

en: Field types
fr: Types de champs

en: Allowed values list: invalid input.
fr: Liste des valeurs autorisées : entrée invalide.

en: Allowed values function
fr: Fonction des valeurs autorisées

en: Breakpoint
fr: Point d'arrêt

en: Breakpoints
fr: Points-d'arrêts

en: Breakpoint group
fr: Groupe de points de rupture

en: Breakpoint value
fr: Valeur du point d'arrêt

en: Allowed value with label
fr: Valeur autorisée avec libellé

en: Breakpoint ID
fr: Identifiant (ID) du point d'arrêt
