Responsive Class Field (8.x-1.0-alpha1) - en to gl translation catalogue (11 entries)

en: Value
gl: Valor

en: Small
gl: Pequeno

en: Large
gl: Grande

en: Theme
gl: Tema

en: Medium
gl: Medio

en: CSS classes
gl: Clases CSS

en: Allowed values list
gl: Lista de valores permitidos

en: Print
gl: Imprimir

en: About
gl: Información

en: Uses
gl: Usos

en: Allowed values list: invalid input.
gl: Lista de valores permitidos: entrada non válida.
