Responsive Class Field (8.x-1.0-alpha1) - en to gu translation catalogue (6 entries)

en: Value
gu: મુલ્ય

en: Small
gu: નાનું

en: Large
gu: મોટું

en: Medium
gu: મધ્યમ

en: About
gu: વિશે

en: Uses
gu: ઉપયોગો
