Responsive Class Field (8.x-1.0-alpha1) - en to he translation catalogue (9 entries)

en: Value
he: ערך

en: Small
he: קטן

en: Large
he: גדול

en: Theme
he: ערכת עיצוב

en: Medium
he: בינוני

en: Allowed values list
he: רשימת ערכים מותרים

en: Print
he: הדפסה

en: About
he: אודות

en: Uses
he: שימושים
