Responsive Class Field (8.x-1.0-alpha1) - en to hr translation catalogue (10 entries)

en: Value
hr: Vrijednost

en: Small
hr: Mala

en: Large
hr: Velika

en: Theme
hr: Tema

en: Medium
hr: Srednji

en: Allowed values list
hr: Popis dopuštenih vrijednosti

en: Print
hr: Ispis

en: About
hr: Opis

en: Uses
hr: Uporaba

en: Allowed values list: invalid input.
hr: Dopuštene vrijednosti: nevaljan unosa
