Responsive Class Field (8.x-1.0-alpha1) - en to hu translation catalogue (21 entries)

en: Value
hu: Érték

en: Small
hu: Kicsi

en: Large
hu: Nagy

en: Theme
hu: Smink

en: Medium
hu: Közepes

en: CSS classes
hu: CSS osztályok

en: Allowed values list
hu: Megengedett értékek

en: Classes
hu: Osztályok

en: Print
hu: Nyomtatás

en: About
hu: Leírás

en: Uses
hu: Használat

en: Field types
hu: Mezőtípusok

en: Allowed values list: invalid input.
hu: Engedélyezett értékek listája: érvénytelen adatbevitel.

en: Allowed values function
hu: Engedélyezett értékek funkciója

en: Breakpoint
hu: Töréspont

en: Breakpoints
hu: Töréspontok

en: Breakpoint group
hu: Töréspont-csoport

en: Extra Small
hu: Extra kicsi

en: Breakpoint value
hu: Töréspont érték

en: Allowed value with label
hu: Engedélyezett érték címkével

en: Breakpoint ID
hu: Töréspont azonosító
