Responsive Class Field (8.x-1.0-alpha1) - en to ja translation catalogue (20 entries)

en: Value
ja: 値

en: Small
ja: 小

en: Large
ja: 大

en: Theme
ja: テーマ

en: Medium
ja: 中程度

en: CSS classes
ja: CSSクラス

en: Allowed values list
ja: リストに利用可能な値

en: Classes
ja: クラス

en: Print
ja: 印刷

en: About
ja: アバウト

en: Uses
ja: 機能

en: Field types
ja: フィールドタイプ

en: Allowed values list: invalid input.
ja: リストに利用可能な値：無効な入力です。

en: Extra Large
ja: エキストララージ

en: Allowed values function
ja: 利用可能な値の関数

en: Breakpoint
ja: ブレークポイント

en: Breakpoint group
ja: ブレークポイントグループ

en: Breakpoint value
ja: ブレークポイントの値

en: Allowed value with label
ja: ラベル付きの利用可能な値

en: Breakpoint ID
ja: ブレークポイントID
