Responsive Class Field (8.x-1.0-alpha1) - en to kn translation catalogue (8 entries)

en: Value
kn: ಮೌಲ್ಯ

en: Small
kn: ಚಿಕ್ಕದಾದ

en: Large
kn: ದೊಡ್ಡದಾದ

en: Theme
kn: ಪರಿಸರವಿನ್ಯಾಸ

en: Medium
kn: ಮಧ್ಯಮ

en: Classes
kn: ವರ್ಗಗಳು

en: Print
kn: ಮುದ್ರಿಸು(_P)...

en: About
kn: ಕುರಿತು
