Responsive Class Field (8.x-1.0-alpha1) - en to ku translation catalogue (7 entries)

en: Value
ku: نرخ

en: Small
ku: بچووک

en: Large
ku: گەورە

en: Medium
ku: مامناوەندی

en: Print
ku: چاپکردن

en: About
ku: دەربارە

en: Uses
ku: بەکاردەهێنێت
