Responsive Class Field (8.x-1.0-alpha1) - en to pl translation catalogue (19 entries)

en: Value
pl: Wartość

en: Small
pl: Małe

en: Large
pl: Duże

en: Theme
pl: Skórka

en: Medium
pl: Średnie

en: CSS classes
pl: Klasy CSS

en: Allowed values list
pl: Lista wartości dopuszczalnych

en: Classes
pl: Klasy

en: Print
pl: Drukuj

en: About
pl: O stronie

en: Uses
pl: Używa

en: Field types
pl: Typy pól

en: Allowed values list: invalid input.
pl: Lista dozwolonych wartości: niewłaściwe dane wejściowe.

en: Allowed values function
pl: Funkcja określająca dozwolone wartości

en: Empty value
pl: Pusta wartość

en: Breakpoint group
pl: Grupa breakpoint

en: Breakpoint value
pl: Wartość breakpoint

en: Allowed value with label
pl: Dozwolona wartość z etykietą

en: Breakpoint ID
pl: ID breakpointa
