Responsive Class Field (8.x-1.0-alpha1) - en to sk translation catalogue (12 entries)

en: Value
sk: Hodnota

en: Small
sk: Malé

en: Large
sk: Veľké

en: Theme
sk: Téma vzhľadu

en: Medium
sk: Stredná

en: CSS classes
sk: CSS triedy

en: Allowed values list
sk: Zoznam povolených hodnôt

en: Print
sk: Tlačiť

en: About
sk: Informácie o

en: Uses
sk: Používa

en: Field types
sk: Typy polí

en: Allowed values list: invalid input.
sk: Zoznam povolených hodnôt: neplatný vstup.
