Responsive Class Field (8.x-1.0-alpha1) - en to sq translation catalogue (5 entries)

en: Value
sq: Vlera

en: Small
sq: E vogël

en: Large
sq: E madhe

en: Medium
sq: Mesatar

en: About
sq: Informacione
