Responsive Class Field (8.x-1.0-alpha1) - en to th translation catalogue (12 entries)

en: Value
th: ค่า

en: Small
th: เล็ก

en: Large
th: ใหญ่

en: Theme
th: แบบเว็บไซต์

en: Medium
th: ปานกลาง

en: Allowed values list
th: รายการค่าที่อนุญาต

en: Print
th: พิมพ์

en: About
th: เกี่ยวกับ

en: Uses
th: ใช้

en: Field types
th: ประเภทช่องรับข้อมูล

en: Breakpoint
th: เบรกพอยต์

en: Breakpoint group
th: กลุ่มเบรกพอยต์
