Responsive Class Field (8.x-1.0-alpha1) - en to tr translation catalogue (19 entries)

en: Value
tr: Değer

en: Small
tr: Küçük

en: Large
tr: Büyük

en: Theme
tr: Tema

en: Medium
tr: Orta

en: CSS classes
tr: CSS sınıfları

en: Allowed values list
tr: İzin verilen değerler listesi

en: Classes
tr: Sınıflar

en: Print
tr: Yazdır

en: About
tr: Hakkında

en: Uses
tr: Kullanım

en: Field types
tr: Alan tipleri

en: Allowed values list: invalid input.
tr: İzin verilen değerler listesi: geçersiz girdi.

en: Allowed values function
tr: İzin verilen değerler işlevi

en: Breakpoint
tr: Kırılma noktası

en: Breakpoint group
tr: Kesme noktası grubu

en: Breakpoint value
tr: Kırılma değeri

en: Allowed value with label
tr: Etiket ile izin verilen değer

en: Breakpoint ID
tr: Kesme noktası kimliği
