Responsive Class Field (8.x-1.0-alpha1) - en to uk translation catalogue (23 entries)

en: Value
uk: Значення

en: Small
uk: Мале

en: Large
uk: Велике

en: Theme
uk: Тема

en: Medium
uk: Середній

en: CSS classes
uk: CSS-класи

en: Allowed values list
uk: Список дозволених значень

en: Classes
uk: Класи

en: Print
uk: Друк

en: About
uk: Про модуль

en: Uses
uk: Використання

en: Field types
uk: Типи полів

en: Allowed values list: invalid input.
uk: Список дозволених значень: хибне введення.

en: Extra Large
uk: Дуже високий

en: Allowed values function
uk: Дозволені значення функції

en: Empty value
uk: Порожнє значення

en: Breakpoint
uk: Точка переходу

en: Breakpoints
uk: Точки переходу

en: Breakpoint group
uk: Група точок переходу

en: Extra Small
uk: Надмале

en: Breakpoint value
uk: Значення точки переходу

en: Allowed value with label
uk: Дозволене значення з міткою

en: Breakpoint ID
uk: ID точки переходу
