Responsive Class Field (8.x-1.0-alpha1) - en to vi translation catalogue (13 entries)

en: Value
vi: Giá trị

en: Small
vi: Nhỏ

en: Large
vi: Rộng

en: Theme
vi: Sắc thái

en: Medium
vi: Vừa

en: CSS classes
vi: Lớp CSS

en: Allowed values list
vi: Danh sách các giá trị được phép

en: Print
vi: In

en: About
vi: Giới thiệu

en: Uses
vi: Sử dụng

en: Allowed values list: invalid input.
vi: Giá trị được phép: không hợp lệ.

en: Extra Large
vi: Rất lớn

en: Breakpoints
vi: Điểm ngắt
