Responsive Favicons (2.0.0) - en to ar translation catalogue (7 entries)

en: User interface
ar: واجهة المستخدم

en: Tags
ar: وسوم

en: Path
ar: المسار

en: The file could not be created.
ar: لم يتم إنشاء الملف.

en: About
ar: حول

en: Provided archive contains no files.
ar: الأرشيف المحدد لا يحتوي على أي ملفات.

en: Cannot extract %file, not a valid archive.
ar: تعذر استرداد %file، ﻷنه ليس أرشيف صحيح.
