Responsive Favicons (2.0.0) - en to da translation catalogue (6 entries)

en: User interface
da: Brugergrænseflade

en: Path
da: Sti

en: The file could not be created.
da: Filen kunne ikke oprettes.

en: About
da: Om

en: Provided archive contains no files.
da: Det angivne arkiv indeholder ingen filer.

en: Cannot extract %file, not a valid archive.
da: Kan ikke udpakke %file, ikke et gyldigt arkiv.
