Responsive Favicons (2.0.0) - en to kk translation catalogue (6 entries)

en: User interface
kk: Интерфейс

en: Tags
kk: Тэгтар

en: Path
kk: Жол

en: The file could not be created.
kk: Файл жасалынбайды

en: Provided archive contains no files.
kk: Жабдықтаушы мұрағатта файлдар жоқ

en: Cannot extract %file, not a valid archive.
kk: %file алуға болмайды, мұрағат нақты емес
