Responsive Favicons (2.0.0) - en to sv translation catalogue (7 entries)

en: User interface
sv: Användargränssnitt

en: Tags
sv: Etiketter

en: Path
sv: Sökväg

en: The file could not be created.
sv: Filen kunde inte skapas.

en: About
sv: Om

en: Provided archive contains no files.
sv: Tillhandahållet arkiv innehåller inga filer.

en: Cannot extract %file, not a valid archive.
sv: Kan inte packa upp %file, inte ett giltig arkiv.
