Responsive Favicons (2.0.2) - en to az translation catalogue (5 entries)

en: User interface
az: İstifadəçi interfeysi

en: Tags
az: Teqlər

en: Path
az: Yol

en: About
az: Haqqında

en: Provided archive contains no files.
az: Təqdim olunan arxivdə heç bir fayl yoxdur.
