Responsive Favicons (2.0.2) - en to ca translation catalogue (7 entries)

en: User interface
ca: Interfície d'usuari

en: Tags
ca: Etiquetes

en: Path
ca: Camí

en: The file could not be created.
ca: El fitxer no s'ha pogut crear.

en: About
ca: Detalls

en: Provided archive contains no files.
ca: El fitxer comprimit proporcionat no conté fitxers.

en: Cannot extract %file, not a valid archive.
ca: No es pot extreure %file, no és un fitxer comprimit vàlid.
