Responsive Favicons (2.0.2) - en to jv translation catalogue (6 entries)

en: User interface
jv: Polatan panganggo

en: Tags
jv: Tautan

en: The file could not be created.
jv: File ora bisa digawé.

en: About
jv: Ngenani

en: Provided archive contains no files.
jv: Arsip sing disediaknā ora ānā isi berkasé.

en: Cannot extract %file, not a valid archive.
jv: Ora bisa ngekstrak %file, berkas iki ora bener.
