Responsive Favicons (2.0.2) - en to ms translation catalogue (7 entries)

en: User interface
ms: Antaramuka pengguna

en: Tags
ms: Tag

en: Path
ms: Laluan

en: The file could not be created.
ms: Fail tidak dapat dicipta.

en: About
ms: Perihal

en: Provided archive contains no files.
ms: Arkib yang dibekalkan tidak mengandungi fail.

en: Cannot extract %file, not a valid archive.
ms: Tidak dapat menyari %file, bukan arkib yang sah.
