Responsive Favicons (2.0.2) - en to vi translation catalogue (7 entries)

en: User interface
vi: Giao diện người dùng

en: Tags
vi: Thẻ

en: Path
vi: Đường dẫn

en: The file could not be created.
vi: Không thể tạo tập tin.

en: About
vi: Giới thiệu

en: Provided archive contains no files.
vi: Kho nén nhận được không chứa tệp nào.

en: Cannot extract %file, not a valid archive.
vi: Không thể giải nén tệp %file, vì đây không phải là file nén hợp lệ.
