Responsive Favicons (2.0.1) - en to be translation catalogue (7 entries)

en: User interface
be: Інтэрфэйс карыстальніка

en: Tags
be: Катэгорыі

en: Path
be: Сцежка

en: The file could not be created.
be: Немагчыма стварыць файл.

en: About
be: Аб

en: Provided archive contains no files.
be: У архіве няма файлаў.

en: Cannot extract %file, not a valid archive.
be: Немагчыма распакаваць %file, адсутнічае архіў у прымальным фармаце.
