Responsive Favicons (2.0.0) - en to it translation catalogue (7 entries)

en: User interface
it: Interfaccia utente

en: Tags
it: Etichette

en: Path
it: Percorso

en: The file could not be created.
it: Non è stato possibile creare il file.

en: About
it: Informazioni

en: Provided archive contains no files.
it: L'archivio fornito non contiene file.

en: Cannot extract %file, not a valid archive.
it: Impossibile estrarre %file, archivio non valido.
