Responsive Favicons (2.0.0) - en to lv translation catalogue (5 entries)

en: User interface
lv: Lietotāja saskarne

en: Tags
lv: Birkas

en: Path
lv: Ceļš

en: The file could not be created.
lv: Datni nebija iespējams izveidot.

en: About
lv: Par
