Responsive Favicons (2.0.1) - en to ne translation catalogue (5 entries)

en: User interface
ne: प्रयोगकर्ताको इन्टरफेस

en: Tags
ne: ट्यागहरू

en: Path
ne: मार्ग

en: The file could not be created.
ne: फाईल सिर्जना गर्न सकिएन।

en: About
ne: बारेमा
