Responsive Favicons (2.0.1) - en to oc translation catalogue (7 entries)

en: User interface
oc: Interfàcia de l'utilizaire

en: Tags
oc: Etiquetas

en: Path
oc: Camin

en: The file could not be created.
oc: Lo fichièr a pas pogut èsser creat.

en: About
oc: A prepaus

en: Provided archive contains no files.
oc: Lo fichièr compressat proporcionat no conten fichièrs.

en: Cannot extract %file, not a valid archive.
oc: Se pòt pas extreure %file, es pas un fichièr compressat valid.
