Responsive Favicons (2.0.1) - en to sl translation catalogue (5 entries)

en: User interface
sl: Uporabniški vmesnik

en: Tags
sl: Oznake

en: Path
sl: Pot

en: The file could not be created.
sl: Datoteke ni bilo mogoče ustvariti.

en: About
sl: O modulu
