Responsive Favicons (2.0.1) - en to uk translation catalogue (7 entries)

en: User interface
uk: Інтерфейс користувача

en: Tags
uk: Теґи

en: Path
uk: Шлях

en: The file could not be created.
uk: Неможливо створити файл.

en: About
uk: Про модуль

en: Provided archive contains no files.
uk: Цей архів не містить файлів.

en: Cannot extract %file, not a valid archive.
uk: Неможливо розархівувати %file, неправильний архів.
