Responsive Favicons (3.0.0-alpha1) - en to es translation catalogue (6 entries)

en: User interface
es: Interfaz de usuario

en: Tags
es: Etiquetas

en: Path
es: Ruta

en: The file could not be created.
es: No se pudo crear el archivo.

en: About
es: Acerca de

en: Cannot extract %file, not a valid archive.
es: No se pudo extraer %file. No es un archivo válido.
