Responsive Favicons (3.0.0-alpha1) - en to fi translation catalogue (6 entries)

en: User interface
fi: Käyttöliittymä

en: Tags
fi: Tagit

en: Path
fi: Polku

en: The file could not be created.
fi: Tiedoston luonti epäonnistui.

en: About
fi: Tietoja

en: Cannot extract %file, not a valid archive.
fi: Tiedoston %file purkaminen epäonnistui, tiedosto ei ole sallittua muotoa
