Responsive Favicons (3.0.0-alpha1) - en to gl translation catalogue (6 entries)

en: User interface
gl: Interface de usuario

en: Tags
gl: Etiquetas

en: Path
gl: Ruta

en: The file could not be created.
gl: Non foi posíbel crear o ficheiro.

en: About
gl: Información

en: Cannot extract %file, not a valid archive.
gl: No se puido extraer %file. Non é un arquivo válido.
