Responsive Favicons (3.0.0-alpha1) - en to hu translation catalogue (6 entries)

en: User interface
hu: Felhasználói felület

en: Tags
hu: Címkék

en: Path
hu: Útvonal

en: The file could not be created.
hu: A fájl nem hozható létre.

en: About
hu: Leírás

en: Cannot extract %file, not a valid archive.
hu: %file nem tömörített fájl, ezért nem csomagolható ki
