Responsive Favicons (3.0.0-beta1) - en to fa translation catalogue (6 entries)

en: User interface
fa: رابط کاربری

en: Tags
fa: برچسب‌ها

en: Path
fa: مسیر

en: The file could not be created.
fa: فایل نمی‌تواند ایجاد شود.

en: About
fa: درباره

en: Cannot extract %file, not a valid archive.
fa: خطا در استخراج از %file، فایل آرشیو نامعتبر
