Responsive Favicons (3.0.0-beta1) - en to hr translation catalogue (6 entries)

en: User interface
hr: Korisničko sučelje

en: Tags
hr: Oznake

en: Path
hr: Putanja

en: The file could not be created.
hr: Datoteka ne može biti stvorena.

en: About
hr: Opis

en: Cannot extract %file, not a valid archive.
hr: Nije bilo moguće raspakirati %file, nije valjana arhiva.
