Responsive Favicons (3.0.0-rc1) - en to he translation catalogue (5 entries)

en: User interface
he: ממשק משתמש

en: Tags
he: תגיות

en: Path
he: מיקום

en: The file could not be created.
he: לא ניתן ליצור את הקובץ.

en: About
he: אודות
