Responsive Favicons (3.0.0-rc1) - en to ku translation catalogue (5 entries)

en: User interface
ku: ڕووکاری بەکارهێنەر

en: Tags
ku: تاگەکان

en: Path
ku: ڕێڕه‌و

en: The file could not be created.
ku: په‌ڕگه‌ نه‌توانرا دروست بکرێت

en: About
ku: دەربارە
