Responsive Favicons (3.0.0-rc1) - en to ro translation catalogue (6 entries)

en: User interface
ro: Interfața utilizatorului

en: Tags
ro: Etichete

en: Path
ro: Cale

en: The file could not be created.
ro: Fişierul nu a putut fi creat.

en: About
ro: Despre

en: Cannot extract %file, not a valid archive.
ro: Nu se poate extrage %file, nu este o arhivă validă.
