Responsive Favicons (3.0.0-rc1) - en to ta translation catalogue (5 entries)

en: User interface
ta: பயனர் இடைமுகப்பு

en: Tags
ta: குறிச்சொற்கள்

en: Path
ta: பாதை

en: The file could not be created.
ta: கோப்பு உருவாக்கப்பவில்லை

en: About
ta: பற்றி
