Responsive Favicons (3.0.0-rc1) - en to tr translation catalogue (6 entries)

en: User interface
tr: Kullanıcı arayüzü

en: Tags
tr: Etiketler

en: Path
tr: Yol

en: The file could not be created.
tr: Dosya oluşturulamadı.

en: About
tr: Hakkında

en: Cannot extract %file, not a valid archive.
tr: %file açılamadı, geçerli bir arşiv dosyası değil.
