Responsive Favicons (3.0.0-rc2) - en to fr translation catalogue (6 entries)

en: User interface
fr: Interface utilisateur

en: Tags
fr: Étiquettes

en: Path
fr: Chemin

en: The file could not be created.
fr: Le fichier n'a pas pu être créé.

en: About
fr: À propos

en: Cannot extract %file, not a valid archive.
fr: Impossible d'extraire %file, ce n'est pas une archive valide.
